logo

Turnaj v Lóře


Jsem rád, že zde na této stránce můžu uvítat dalšího návštěvníka, který je už proto, že tuto stránku navštívil nepochybně soutěživý týpek. Je mi jasné, že už podle názvu zde očekáváte konkrétní informace o turnaji. Bohužel Vás musím zklamat předchozí turnaj už jste prošvihli a ten následující, budeli ještě nějaký je zatím pouze ve stádiu "neformálních debat". Prostě jsme se zatím na žádném konkrétním termínu nedohodli. Nicméně by mě dost mrzelo, že jste se dostali až sem, aniž by jste se cokoli dozvěděli, a proto za tímto přiblblým textem následuje formulář, kde máte možnost se zatím úplně nezávazně zaregistrovat. Teda spíš poslat nám na sebe kontakt, abychom Vám mohli zaslat konkrétní informace o termínu turnaje a dalších detailech. Pak už bude jenom na Vás jestli se do tohoto turnaje přihlásíte nebo ne.


Jediný povinný údaj je e-mailová adresa, tu prostě budete muset vyplnit
Jméno: Zde můžete přidat komentář.
Příjmení:
E-mail:
Pokud chcete,
můžete nám poslat i Vaše telefoní číslo.
Telefon:
 

Pánská Jízda

English version : English version

Pokud jsi ze Slaného a okolí (samozřejmě není podmínkou) a chceš si s námi přijít zahrát karetní hru Lóra,tak nám napiš.
e-mail


pro zápis hry lóra

 
 
Jelikož jsem nebetyčný amatér, co se tvorby webových stránek týká, prosím nekritizujte ani obsah ani přehlednost těchto stránek.
Díky - Vargoszbáczi akkor Szálgotarián ®      Datum poslední aktualizace :