logo

AKCE - Pánská jízda s dětmi 2006


Horka nad Sázavou

Fotky z této akce najdete v centrální fotogalerii

21. června 2006
    A je to, další ročník ( v pořadí už pátý ) je za námi. Ukázalo se, že Vilda s Habánem jsou nepřekonatelní stratégové, a podařilo se jim vybrat téměř dokonalý termín. Ještě pár dní před odjezdem to, co se počasí týče, vypadalo na pořádný propadák. V noci nebylo víc než pět stupňů, a přes den to nebylo o mnoho lepší. Ovšem to neplatilo pro tento víkend, každý den bylo smážo, takže jsme ocenili zatopenou pískovnu poblíž kempu, ale ani řeka nebyla vůbec marná. Na místo určení - kemp v Horce nad Sázavou, nás dorazilo celkem osmnáct. Autobusem do Prahy a pak vlakem s přestupem v Čerčanech zabrala cesta téměř pět hodin. Duchna s Rosťou museli ve čtvrtek ještě do práce, takže přijeli doprovodným vozidlem večer, podařilo se jim přijet těsně před setměním, takže jsme stihli postavit stany, které vezli, jen tak tak. Asi bych měl napsat kdo že se to vlastně účastnil, takže:

  • Vilda Janouš s Kačenkou,
  • Rosťa Němec s Eliškou,
  • Martin Zůna s Markem,
  • Dan Kutina s Martinem a Ondráškem,
  • Petr Poduška alias Duchna s Adélou,
  • Tomáš Hora alias Habán s Luckou,
  • Aleš Hrabánek s Eliškou,
  • Pavel Varga s Matyášem,
  • Vítek Beránek sám ( tady by se asi mělo podotknout, že Vítek žádné děti ještě nemá, jelikož je sám ještě jinoch ).
Všímaví jedinci, kteří už někdy něco o pánské jízdě slyšeli, nemohli jistě přehlédnout dvě velice zajímavé změny. A to skutečnost, že Vilda poprvé v historii nepřijel jako solitér, ale bylo mu zapůjčeno dítě do opatrování. A druhým zajímavým momentem je skutečnost, že s námi začíná pravidelně jezdit Vítek, prakticky bez doprovodu, takže by se dalo říct, že nám vyrůstá nová generace. Nebudu tady rozepisoval, co se přesně dělo v průběhu těch čtyř dní, ale pokud by někdo z účastníků chtěl, ckoli dopsat, neváhejte, a dejte mi vědět.

Pavel

12. června 2006
    Je rozhodnuto !
Dva dny před odjezdem se podařilo organizačnímu týmu sehnat kvalitní lokalitu, pro pořádání akce Pánská jízda. To co se dříve zdálo jako úplně nepodstatné, se málem změnilo ve velký problém. Nejeden kemp na Sázavě vyplavila povodeň, a další ( záložní ) hodlali otevřít až v pátek. Přikládám zatím poslední e-mail kde Vilda vysvětluje vše podstatné.

Zdar lidi,
s potěšením mohu oznámit, že Alešovi a Rosťovi se konečně podařilo zajistit kemp. Z jejich pověření vám tak oznamuju, že se uhnízdíme v kempu Horka. Podle vyjádření místního starosty je to velice slušnej kemp s teplou vodou a hospodaou a dalšíma sarapatičkama, který jsou pro nás nepodstatný, ale zpříjemní nám pobyt. A to vše za velmi přijatelnou cenu. Kemp je u řeky a v nedaleké pískovně je přečistá voda. Znovu podotýkám, že ti, co by si nechtěli likvidovat svá stará záda, mohou ke mně uložit stany nebo spacáky a další přítěž, kterou zítra předám Rosťovi a ten zase Poduškovi, jenž je přiveze na místo určení. Jsem doma dnes před osmou večer a zejtra v průběhu celýho dne. Kdyžtak brnkněte. Připomínám, že odjezd je ve čtvrtek v 10 hodin ze slánskýho autobusáku.

Czus.
Vilda

13. dubna 2006
    Tak snad už opravdu poslední zpráva týkající se termínu. Po trochu chaotické komunikaci se termín opět přesouvá zpět. A to na 15. - 18. června. Pokud se nevyskytnou objektivní potíže, tak se snad Pánská jízda v tomto termínu uskuteční. Ale procentuelní úspěšnost tohoto tvrzení si netroufám odhadnout.
6. dubna 2006
    Všechno je jinak, v podstatě se teď dá jen těžko odhadnout kdy se na pánskou jízdu pojede. Za poslední týden se strhla úplná komunikační exploze. Když jsem v poště našel e-mail s předmětem Re: Re: Re: Re: Re: Pánská jízda, pochopil jsem že to nebude jen tak. Poté co nejmenovaný účastník oznámil, že se mu červnový termín nehodí, protože jeho dcera Adéla musí bezpodmínečně chodit do školy a dohnat, co za celý rok nestihla, bylo navrženo asi deset termínů, ale vždy to ztroskotalo na tom, že někdo z nás už v tom termínu něco má. Zatím poslední termín který ještě nebyl zavržen připadá na konec srpna, čímž se nám celá akce posunula téměř o tři měsíce. A tudíž vznikl dostatek prostoru proto, aby se mohlo vyskytnout dalších cca třista důvodů proč akci přesunout někam jinam.
29. března 2006
    Vážení přátelé, bylo bez, možná s vaší přítomností rozhodnuto (tak to v životě prostě chodí), že Pánská jízda 2006 se uskuteční 15. - 18. června. Pojede se někam na Sázavu. Prosím, zapiště si to červenou tužkou do svých přecpaných diářů, aby později nedocházelo ke zbytečným nedorozuměním.

    Tak tohle je text e-mailu, který rozeslal Vilda většině potencionálních účasníků. Jakmile se dozvím více informací, tak je sem přidám. V tuto chvíli Vám, kterých se to týká, musí stačit termín.Pánská Jízda

English version : English version

Pokud jsi ze Slaného a okolí (samozřejmě není podmínkou) a chceš si s námi přijít zahrát karetní hru Lóra,tak nám napiš.
e-mail


pro zápis hry lóra

 
 
Jelikož jsem nebetyčný amatér, co se tvorby webových stránek týká, prosím nekritizujte ani obsah ani přehlednost těchto stránek.
Díky - Vargoszbáczi akkor Szálgotarián ®      Datum poslední aktualizace :