logo

Zde se můžete seznámit s hráči HLUPUNení toho až zase tak moc co bych tu mohl napsat, což neznamená, že nejsme zajímavá partička, ale že nejsem v tom psaní nejlepší.
Klub byl založen ve večerních hodinách dne 15.8. někdy kolem roku 1996. Jak už je uvedeno na úvodní stránce, scházíme se pravidelně každé úterý v 19 30 v restauraci Na Hamburku.

Samozřejmě, že každý z nás hraje tak, aby ten večer vyhrál, ale myslím si že můžu říct, že hlavním motorem našeho snažení je umístění v tabulce, kde se pořadí určuje podle zprůměrovaného počtu bodů. Pokud chcete nahlédnout jak se kdo aktuálně drží, můžete tak učinit zde. Aby tato stránka alespoň trochu naplňovala svůj název, který je "o nás", uvádím zde jmený seznam pravidelných návštěvníků.

      Naposledy aktualizováno někdy v létě roku 2004
 • Martin Zůna - Ředitel soutěže - to on vede tabulky. Ve výsledných tabulkách si můžete všimnout, že se jedná o nejčastějšího (pozor !! ne nejůspěšnějšího) hráče.
 • Tomáš Pixa - Přezdívka Picín - pokud se mu nedaří,přestává komunikovat, je zádumčivý a je prakticky nemožné jeho stav jakkoli změnit.
 • Dan Kutina - Taky celkem dost nervák, ale léčí se, takže je to občas docela fajn týpek. Mimochodem jako jediný z naší partičky získal pohár v soutěži, ale to byl zřejmě vrchol jeho možností, protože od té doby už nic zázračného nepředvádí.
 • Aleš Hrabánek - Traduje se o něm, že dokázal zahrát hru za pouhé 4 body, ale nikdo z nás u toho nebyl, takže buďto kecá, nebo hrál s úplnými tupci.
 • Petr Poduška - Přezdívka Duchna - Pražák, kterému Lóra stojí za to, aby pravidelně dojížděl "na venkov" a zahrál si.
 • Rosťa Němec - Poslední dobou je hrou dost otrávenej a pokaždé když odchází, rovnou hlásí, že příště už určitě nepříjde. Nikdo mu to sice nevěří, ale pravda je, že už nechodí tak často jako dříve.
 • Jirka Fuxa - Přezdívka Zimák - jeden z nejnovějších přírůstek do našeho klubu. Nepodává úplně vyrovnané výsledky, ale kdo to dokáže, pozor na něj.
 • Honza Rener - Přezdívka Svině - Počítačový génius, který poměrně často zjišťuje, že v Lóře občas algoritmy neplatí.
 • Tomáš Hora - Přezdívka Habán - Celkem né moc pravidelný účastník, nicméně dovede být nebezpečný.
 • Vilda Janouš - Spolu s Jáňou nejvzdálenější hráč našeho klubu - odstěhoval se do Jablonce nad Nisou.
 • Jáňa Vostrá - Spolu s Vildou nejvzdálenější hráč(ka) našeho klubu - odstěhovala se do Jablonce nad Nisou. (no neni to náhoda ?)
 • Filip Kruncl - Poté co hned v prvních dvou hrách kdy se účastnil, dokázal vyhrát s dost dobrým výsledkem, byl nazván typickým Rainmenem, který taky jediný problém kerý neměl byla dodrá paměť na čísla a matematika vůbec. Nicméně postupem času se ukázalo, že to bylo pouhé štěstí začátečníka.
 • Martin Šimáček - Organizátor zatím posledního turnaje, střídají se u něj období velice úspěšná s obdobími mnohem slabšími. Nicméně na samý konec tabulky se zatím nikdy nedostal.
 • Tomáš Brůna - Přezdívka mrdek ( proč asi ??? ) - Když se totálně neožere, tak dokáže zahrát velice slušný výsledek, bohužel současně platí, že pokud není totálně ožralej, tak mu to moc nejde. Tak si to nějak přeberte.
 • Petr Duda - Přezdívka Olín ( je fakt, že podoba s partnerkou Pepka námořníka je v jeho případě neodiskutovatelná ) - Bylo období, kdy zbytek hráčů uváděl v šílenství, protože neustále vyhrával, ale i on už několikrát narazil, takže už se s ním zase dá vydržet.
 • Pavel Varga - To je ten blbeček co tohle píše, a proto se o něm nic nedovíte.

Pravidelných účastníků neustále přibývá, a já fakt nevim jak každého z nich charakterizovat, proto je sem už ani nepřidávám. Je možné, že se do toho časem pustim a maličko tutu stránku doplnim. Současně bych rád požádal každého kdo se na tuto stránku podíval a dočetl se až sem, a ještě ke všemu ví jak charakterizovat někoho z hráčů, který tu není uveden, aby mi napsal.


Jméno:
Komentář :

Pánská Jízda

English version : English version

Pokud jsi ze Slaného a okolí (samozřejmě není podmínkou) a chceš si s námi přijít zahrát karetní hru Lóra,tak nám napiš.
e-mail


pro zápis hry lóra

 
 
Jelikož jsem nebetyčný amatér, co se tvorby webových stránek týká, prosím nekritizujte ani obsah ani přehlednost těchto stránek.
Díky - Vargoszbáczi akkor Szálgotarián ®      Datum poslední aktualizace :