logo


AKTUÁLNÍ TABULKA
- soubor.xlsCervena sedma

Tady máte jedinečnou příležitost podívat se na aktuální výsledky, a průběžné pořadí jednotlivých hráčů. Do této tabulky jsou započítáni pouze hráči kteří mají odehrány alespoň tři hry. Ti kteří mají za sebou méně než ony tři hry se nacházejí vespod pod tabulkou a jsou mimo veškeré pořadí. Tato tabulka je vytvořena v Excelu - soubor s příponou .xls. A je velice pravděpodobné, že se Vás váš počítač zeptá, chceteli ho otevřít a nebo raději uložit, a že to může být nebezpečné. Ať už se rozhodnete jakkoli, já Vám dávám slovo hazardního karetního hráče, že si otevřením ani uložením tohoto souboru počítač nepoškodíte. Správcem a tvůrcem tohoto souboru je ředitel soutěže Martin Zůna, který je současně i atašé pro styk s rozvášněnými fanynkami. Ačkoli tato formulace zní úžasně, zatím se k jeho nelibosti žádná rozvášněná fanynka neobjevila. Škoda.

Pánská Jízda

English version : English version

Pokud jsi ze Slaného a okolí (samozřejmě není podmínkou) a chceš si s námi přijít zahrát karetní hru Lóra,tak nám napiš.
e-mail


pro zápis hry lóra

 
 
Jelikož jsem nebetyčný amatér, co se tvorby webových stránek týká, prosím nekritizujte ani obsah ani přehlednost těchto stránek.
Díky - Vargoszbáczi akkor Szálgotarián ®      Datum poslední aktualizace :